fbpx

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

cs_logo

Zgrupowania sportowe, różnego rodzaju turnieje oraz zawody sportowe stanowią główny trzon naszej działalności. Zajmujemy się także organizacją szkoleń oraz konferencji z możliwością noclegów z wyżywieniem. Od początku naszej działalności organizujemy również pikniki firmowe, festyny rodzinne oraz wszelakiego typu imprezy okolicznościowe.

Przejrzysty drogowy układ komunikacyjny w połączeniu z węzłami dwóch obwodnic miasta zapewnia dogodny dojazd do naszego Centrum.

Centrum Sportu REKORD zlokalizowane jest w najbardziej urokliwej dzielnicy Bielska-Białej – w Cygańskim Lesie, bezpośrednio u stóp gór Beskidu Śląskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się turystyczne szlaki rekreacyjne i górskie, prowadzące na otaczające miasto szczyty górskie – Dębowiec, Szyndzielnia i Klimczok. W bliskiej okolicy znajdują się: otwarty basen miejski, korty tenisowe oraz jedna z najlepszych tras zjazdowych ENDURO TRAILS BIELSKO – BIAŁA.

Centrum Sportu zapewnia najlepszą bazę sportową w okolicy, w której skład wchodzą hala wraz z boiskami, siłownia oraz budynek Szkoły Mistrzostwa Sportowego z pełnym wyposażeniem sportowo-szkoleniowym. Posiadamy również nowoczesne zaplecze konferencyjno-hotelowe i gastronomiczne.

to-topto-top
Startowa 13