fbpx

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Złota gwiazdka PZPN

Jako jedyna Szkółka Piłkarska w Bielsku-Białej i okolicy otrzymaliśmy Złoty Certyfikat PZPN potwierdzający, iż proces szkolenia dzieci i młodzieży prowadzony jest na najwyższym poziomie.

BTS Rekord

Rekord Bielsko-Biała to ponad trzystu zawodników i zawodniczek którzy na co dzień trenują i rywalizują w rozgrywkach zarówno piłki nożnej jak i futsalu. Opiekę nad nimi sprawuje grupa ponad 20 trenerów. Bardzo istotny w procesie szkolenia futbolowo-futsalowego jest fakt, że Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord od 2010 roku jest organem prowadzącym Szkołę Mistrzostwa Sportowego.

SMS Rekord

SMS BTS Rekord to niepubliczna placówka oświatowa – Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące, dysponujące własnym internatem. Wysoki poziom nauczania gwarantuje kadra pedagogiczna i trenerska, zapewniająca indywidualne podejście do każdego ucznia. SMS BTS Rekord dysponuje nowoczesną bazą, w tym pracowniami dydaktycznymi, a najlepsi uczniowie i sportowcy mogą liczyć na atrakcyjne stypendia.

Internat

Internat BTS Rekord ro dopełnienie kompleksowej infrastruktury Naszego Centrum. Na co dzień zakwaterowanie w nim może znaleźć ponad stu uczniów należących m. in. do naszego klubu.

to-topto-top
Startowa 13